Misje Franciszkańskie
Misje w Burkina Faso
Listy
Powitanie

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!


   Nazywam się o. Eugeniusz Różański. Jestem franciszkaninem, z Prowincji Warszawskiej „Matki Bożej Niepokalanej”. Od początku października br. pełnię obowiązek Sekretarza Prowincjalnego ds. Animacji Misyjnej. Od 2000 do 2017 roku, a więc przez ostatnie 17 lat pracowałem w naszych placówkach misyjnych na Bałkanach, na terenie Bułgarii.


    Dziękując Panu Bogu za dar pracy na Bałkanach i jednocześnie za nową misję, jako Sekretarza ds. Animacji Misyjnej, jaką mi powierzył przez Ojca Prowincjała Wiesława Pyzio, proszę Go, aby To On, Dobry i Miłosierny Pan błogosławił i opiekował się tym dziełem, wszystkimi misjonarzami i ludźmi im powierzonymi oraz każdym z Was, Drodzy Przyjaciele Misji.  


      Moi Drodzy, zachęcam każdego z Was do pamięci w modlitwie, za naszych współbraci misjonarzy oraz za tych, do których Bóg każdego dnia ich posyła. Kochani, przeżywamy obecnie okres ADWENTU - oczekiwania. Niech to będzie czas pogłębionej refleksji i zadumy nad adwentem naszego życia. Zbliżają się również Święta Bożego Narodzenia. Dlatego też w imieniu Ojca Prowincjała Wiesława, w imieniu naszej Prowincji oraz wszystkich misjonarzy, składam Wam serdeczne życzenia na nadchodzące Uroczystości.


      Niech Dziecię Jezus, Którego oczekujemy, ubogaca was Swoją łaską i Miłością oraz darzy Swoim Pokojem. Maryja Niepokalana, Jego i nasza Matka, niech wyprasza Wam i Waszym rodzinom oraz  bliskim,  obfite łaski i błogosławieństwo na czas przeżywania Świąt oraz w nadchodzącym Nowym 2018 Roku.    


o. Eugeniusz Różański                
Sekretarz Powincjalny ds. Animacji Misyjnej


                                                                                                                       

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecam
Losowa fotografia
Najnowsze filmy
Ewangelizacja
Oglądano 707
BUDOWA STUDNI
Oglądano 625
Alfabetyzacja
Oglądano 676