Misje Franciszkańskie
Misje w Burkina Faso
Listy
Nawigacja
Artykuły » Audycje radiowe
Artykuły: Audycje radiowe
Fundacja Sięgnij Nieba

Burkina Faso to niewielkie państwo w Afryce Zachodniej, terytorialnie zbliżone do Polski, powstałe w 1960 r. Jego stolicą jest Wagadugu. Nazwa "Burkina Faso" oznacza "kraj prawych ludzi". Największe problemy tego kraju to brak wody pitnej, analfabetyzm i słaby dostęp do służby zdrowia.
Więcej o Burkina Faso opowiedzą nam o. Tomasz Kręt, misjonarz oraz Sebastian Siewiera z Fundacji "Sięgnij Nieba". Rozmawiała z Nimi - Paulina Wysocka. 


Audycja 1 MP3


Audycja 2 MP3


Audycja 3 MP3
Sylwester Pudło misjonarz Afryki

My już teraz przenośmy się do Afryki. O rozmowach z krokodylami; unoszącym się w powietrzu zapachu pasty do zębów i afrykańskiej radości już za chwilę opowiedzą Malwina Szymańska oraz ojciec Sylwester Pudło. 


Audycja 1 MP3


Audycja 2MP3


Audycja 3 MP3Tanzania 2

Czy myślą już Państwo o emeryturze? Na pewno wsród naszych Słuchaczy nie brakuje takich osób, które cieszą się nią  oraz takich, którzy niekoniecznie są z niej zadowoleni. 
O sposobie na emeryturę i o wypełnianiu woli Bożej w swoim życiu opowiedzą goście Malwiny Szymańskiej - Barbara i Aleksander Szanieccy. 


Audycja 1MP3


Audycja 2MP3


Audycja 3MP3


 Tanzania

Audycje w radiu Niepokalanów


Nasz gość - którego usłyszą Państwo za chwilę opowie o dalekiej Tanzani, w której istnieje szkoła, nosząca imię założyciela Radia Niepokalanów - świętego Maksymiliana Kolbego.  Materiał przygotowała Malwina Szymańska. 


MP3


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecam
Losowa fotografia
Najnowsze filmy
Ewangelizacja
Oglądano 746
BUDOWA STUDNI
Oglądano 667
Alfabetyzacja
Oglądano 711