Misje Franciszkańskie
Misje w Burkina Faso
Listy
Nawigacja
Artykuły » Adopcja serc » List do rodziców
List do rodziców

List do rodziców


Przesyłam serdecznie pozdrowienia dla Was i dziękuję Wam Kochani, za otwartość pomocy dzieciom w prowadzonych przez nas szkołom na terenach misyjnych.
Drodzy Państwo rozpoczynamy dzieło pomocy dzieciom w Tanzanii, pragniemy pomóc naszym "maluszkom" w zdobyciu wykształcenia, a tym samym pragniemy otworzyć im drogę ku przyszłości. Nasze dzieło ma na celu objęcie pomocą jak największej liczby dzieci. Każde dziecko objęte naszą opieką będzie miało zapewniony posiłek każdego dnia i przybory szkolne. Będziemy również opłacali  szkołę, w której "nasze dziecko" będzie się uczyło.
Kochani, przyjmując pod opiekę jedno dziecko stajecie się jego "rodzicem". One wiedzą, że gdzieś daleko jest "Ktoś, kto ogarnia ich swoją modlitwą i troską. W tradycji afrykańskiej, ten kto opiekuje się dzieckiem, troszczy się o niego jest dla niego Mamą i Tatą. Dzieci są bardzo wdzięczne, czują się wtedy bezpieczne, wiedzą, że Mama i Tata nie zapomną o nim.
Z całego serca dziękujemy Wam i życzymy opieki Bożej za przyczyną Niepokalanej. Po zalogowaniu w systemie dostępna jest ankieta, którą po wydrukowaniu i wypełnieniu proszę odesłać na adres Sekretariatu Misyjnego. Po otrzymaniu ankiet przyślemy Państwu zdjęcie dziecka, imię, wiek oraz numer konta na który można wpłacać na pomoc dzieciom.

Z Panem Bogiem!
o. Ireneusz Klimczyk


Poleć ten artykuł
Podziel się z innymi: Facebook Google Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecam
Losowa fotografia
Najnowsze filmy
Ewangelizacja
Oglądano 1,124
BUDOWA STUDNI
Oglądano 986
Alfabetyzacja
Oglądano 1,068